Kurs instruktora nurkowania Łódź open water crossover w szkole instruktorów nurkowania Łódź

 

 Cel szkolenia

Kurs instruktora nurkowania Łódź open water crossover w szkole instruktorów nurkowania Łódź

Kurs instruktora nurkowania Łódź open water crossover w szkole instruktorów nurkowania Łódź

Każdy z nas czasem rozmyśla nad tym, czy ma iść w prawo a może w lewo? Zdarza się, że analizujemy, czy zrobiliśmy dobrze, może powinniśmy obrać inny kierunek? Podobnie jest w nurkowaniu. Jesteś obecnie instruktorem w organizacji nurkowej, ale zastanawiasz się jak by to było gdybyś ją zmienił? Rozwiązaniem w tej sytuacji jest zrobienie kursu nurkowania crossover Łódź w szkole instruktorów nurkowania Łódź do nowej drużyny nurkowej. Umożliwi Ci to sprawdzenie jak jest w innej szkole nurkowania. Podczas kursu crossover Łódź w szkole instruktorów nurkowania Łódź , który trwa minimum dwa dni posiądziesz wiedzę o nowej organizacji nurkowej. Instruktor oraz trener i dyrektor przekażą Ci informacje na temat struktury działania organizacji nurkowej. Ponadto dowiesz się o nowych standardach, którymi kieruje się ta organizacja w jakiej robisz kurs crosoover Łódź. Poza tym będziesz miał możliwość poznania jakie różnice występują między jedną a drugą organizacją nurkową. Poznasz także idee oraz cele, które przyświecają nowej organizacji, która jest odpowiedzialna za Twój kurs crossover Łódź w szkole instruktorów nurkowania Łódź .

Cena:

 Ceny kursów instruktorskich ustalane są po konsultacji telefonicznej tel. +48 735 600 300  Zapraszamy

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Crossover IANTD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności