Dlaczego właśnie z centrum nurkowym Beskid Divers Łódź?

Centrum nurkowe Beskid Divers w Łódź najlepsze miejsce na rozpoczęcie przygody z nurkowaniem. Nurkowanie Łódź to nasza pasja, poświęcamy się jej w 100%, doskonaląc swoje umiejętności i dzieląc się nimi z naszymi kursantami. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Podczas podstawowego kursu nurkowania w Łódź nauczymy każdego jak bezpiecznie nurkować.

Nasze centrum nurkowania w Łódź to jedyne na południu Polski centrum autoryzowane przez międzynarodową federację nurkowania technicznego IANTD Łódź Nasze centrum nurkowe w Łódź to także autoryzowane pięciogwiazdkowe centrum PADI Łódź oraz PADI TecRec, a także biznes partner DAN Łódź , Emergency First Response Center. To gwarancja, że twój podstawowy kurs nurkowania w Łódź zrealizowany będzie na najwyższym poziomie.

Tylko w Beskid Divers możesz już od początku swojej nurkowej ścieżki rozwoju używać suchego skafandra. Tylko u nas już podstawowy kurs nurkowy w Łódź możesz zrealizować w suchym skafandrze. Każdy, kto nie lubi marznąć, z pewnością to doceni.

Nasze centrum nurkowania w Łódź posiada bardzo rozbudowane zaplecze sprzętowo-techniczne. Jako jedyne centrum nurkowe Łódź działające na obszarze województw śląskiego i małopolskiego mamy swój prywatny basen. Posiadamy także własną wypożyczalnię sprzętu do nurkowania  Łódź oraz sklep nurkowy Łódź . Na początkowym etapie swojej nurkowej przygody, na przykład podczas podstawowego kursu nurkowania w Łódź możesz wypożyczać u nas sprzęt. Gdy uznasz, że chcesz zająć się nurkowaniem Łódź na poważnie, w naszym centrum nurkowym w Łódź zaopatrzysz się w najlepszy sprzęt, a my z chęcią pomożemy Ci go dobrać. Napełnimy też Twoje butle przed każdym nurkowaniem. W naszym centrum nurkowania Beskid Divers w Łódź napełniamy butle 300 bar PCP Łódź  HP Łódź Prowadzimy również autoryzowany serwis sprzętu nurkowego Łódź , w którym zadbamy o legalizację oraz naprawy twojego ekwipunku.